Nasz zespół

Jesteśmy nauczycielami i nauczycielkami przedszkola z ogromnym sercem i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, ale także specjalistami z psychologii, integracji sensorycznej, fizjoterapii, matematyki dziecięcej, logopedii, terapii pedagogicznej, pedagogami specjalnymi z dużym doświadczeniem w swojej specjalizacji. Dzięki temu oraz dzięki codziennej współpracy w zgranym zespole dbamy nie tylko o edukację, ale przede wszystkim o prawidłowy, harmonijny emocjonalny i społeczny rozwój naszych przedszkolaków  🙂

M F &M M D

Magdy

Od 2009 roku z dobrą energią prowadzą przedszkole, witając uśmiechem Dzieci i Rodziców w przedszkolu:). W pełni oddane zarządzaniu placówką, dokładają wszelkich starań, aby wszystkie  Przedszkolaki, Rodzice i Personel czuli się tu przede wszystkim bezpiecznie, domowo, zdrowo i pogodnie ! Dbają o dobrą codzienność i  atmosferę, są zawsze tam, gdzie potrzebne jest ich wsparcie. Mamy czwórki nastolatków, fanki zdrowego stylu życia, weganko/wegetarianki, pasjonatki fotografii i wszelkich aktywności sportowych. Absolwentki studiów ekonomicznych, psychologii oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

ANNA PISKAŁA aktualne

Ania, Nauczycielka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im M. Grzegorzewskiej w Warszawie, pedagogika szkolna i pedagogika zdolności oraz Politechniki Radomskiej im. K. Pułaskiego w Radomiu, kierunek Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Ukończyła m. in. szkolenie z zakresu DZIECIĘCEJ MATEMATYKI prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej, TUS - Trening Umiejętności Społecznych, jak również szkolenie z zakresu Wspierania rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym. Praca z dziećmi to jej pasja i zawodowa życiowa droga, którą od kiku lat konsekwentnie podąża towarzysząc małym Pociechom w odkrywaniu i poznawaniu otaczającej rzeczywistości. Każdego dnia stara się wywoływać uśmiech na twarzy dzieci, być dla nich wsparciem i otaczać je miłością. To ulubiony kompan zabawy małych kuzynów, kuzynek i dzieci znajomych.

BEATA CZERWIŃSKA LOGOPEDKA

Beata, Logopedka

Absolwentka Neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej z ogromnym doświadczeniem. Z wielkim sercem i pasją pracuje z dziećmi. W naszym przedszkolu prowadzi terapię logopedyczną.

KANI

Kanishka, Native Speaker, English Teacher

She came to Poland in 2007 and since then she’s been working as an English Teacher, she joined our team in 2008. She works with children and teenagers. On the one hand it is a big challenge for her but on the other it gives her a lot of pleasure and satisfaction. She makes sure that learning English is for children a great fun and fascinating educational journey. She graduated from Kalanya University in Sri Lanka, where she studied international relations. She speaks 6 languages.

john 1

John, Native Speaker, English Teacher

He graduated from University of Waterloo in Canada (BA in Fine Art.), Oxford House College in London (Celta) and UCL in London (Delta). He has been working with children, youth and adults for many years teaching English. Besides Poland, he also lived in England and Turkey for several years. Now he is happy to settle down and raise his daughter here in Poland. John likes cooking, hiking and reading.

elyssa

Elyssa, Native Speaker, English Teacher

She completed a Bachelor degree in Drama and Music in Brisbane, Australia. After studies, she knew that she wanted to explore working with and teaching kids. Since that turning point, she has worked several Summers at American Summer camps, taught Drama classes with primary school children and been an English teacher in a private language school here in Poland. She loves that breakthrough moment when you’ve made a connection with a child and can see their mind opening to all possibilities that are wonderful and new! She has studied music and music theory since the age of seven, so she loves playing the guitar, piano, ukulele and singing. Living in Poland has also given her the time to explore different parts of the world and take up a new language - something which excites her everyday!

IMG-20220203-WA0013_edit_151636596518527

Savy, Native Speaker, English Teacher

Savy is originally from South Africa, and moved to Poland in 2019. She studied English Philology at SWPS University , specialising in teaching English as a foreign language. She has been working with children since 2018, and really enjoys being both a mentor and teaching to them. Before working at BEA, she worked in a language school and interned at kindergarten. In her free time she enjoys travelling and learning languages, she speaks German.

IZA MARZOCH

Iza, Nauczycielka, Pedagog Specjalny

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim z bardzo dużym doświadczeniem w pracy z przedszkolakami. Ukończyła m. in. szkolenie z zakresu DZIECIĘCEJ MATEMATYKI prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej, terapię ręki oraz trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Uwielbia pracę z dziećmi i z tym wiąże swoją przyszłość. Bardzo zaangażowana, łagodna, cierpliwa, pomysłowa i pełna optymizmu, potrafiąca rozweselić nawet najbardziej nieśmiałą pociechę.

ANIA J

Ania, Nauczycielka, Pedagog Specjalny

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej (specjalność: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wychowanie przedszkolne). Kontynuuje studia o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. W pracę z dziećmi zaangażowana od 15. roku życia, w tym wiele lat w strukturach ZHP (założycielka 77 Gromady Zuchowej „Promyczki”).  Pracowała jako opiekun/animator na koloniach, obozach harcerskich, imprezach okolicznościowych oraz jako korepetytor języka angielskiego dla dzieci, zajmowała się także maluchami indywidualnie. W pracy kieruje się słowami swojego mentora Janusza Korczaka  „Nie ma dzieci, są ludzie” stawiając na radość, bezpieczeństwo, a także samodzielność młodego człowieka. Z przyjemnością poszerza swoją praktykę o różne kursy i szkolenia. Prywatnie miłośniczka przyrody, podróży, gier planszowych i dobrych książek.

 

PATRYCJA 1

Patrycja, Nauczycielka

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy w przedszkolu oraz jako animatorka. Kontynuuje studia poszerzając wiedzę z zakresu pedagogiki. W kontaktach z dziećmi stawia na otwartość, wyrozumiałość  i ciepło. W  codziennej pracy ważne jest dla niej rozbudzenie ciekawości świata, chęci poznawania nowych rzeczy i sytuacji przez  dzieci oraz rozwój kreatywności.

 

PAULA

Paulina, Nauczycielka, Pedagog Specjalny

Absolwentka ofigofrenopedagogiki, tyflopedagogiki oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UKSW, ukończyła kurs Dziecięcej Matematyki Gruszczyk-Kolczyńskiej, Trening Umiejętności Społecznych oraz Terapię Ręki. Uwielbia pracę z dziećmi. Jest cierpliwa, pogodna, otwarta, szczera. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi, zyskując ich sympatię i zaufanie. W swojej pracy bardzo wspiera wszechstronny rozwój dziecka, docenia kreatywność i zaangażowanie dzieci, a także motywuje do działania.

EDYTA R

Edyta, Nauczycielka

Absolwentka Pedagogiki ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Studiując i jednocześnie pracując w przedszkolu spełnia się zawodowo, na bieżąco zdobywając doświadczenie i wiedzę. Stara się jak najwięcej czerpać z doświadczenia starszych koleżanek, ale też bardzo dużo wnosi od siebie.  W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej to, aby dzieci codziennie chętnie wracały do przedszkola z uśmiechem na twarzy.

ANETKA

Aneta, Asystentka nauczycielek, opiekunka dzieci

Bardzo wesoła, pogodna, cierpliwa, codziennie wita dzieci uśmiechem. Praca z najmłodszymi to jej największa pasja. Doświadczona i szczęśliwa mama, wciąż pogłębia swoją edukację z zakresu psychologii wychowawczej dziecka i doskonali swoje umiejętności związane z troską, zabawą i nauką małego dziecka. Studiuje pedagogikę. Zaangażowana całym sercem w to co robi,  uważa, że to my dorośli wpisujemy się na listę wspomnień naszego dziecka. W naszym przedszkolu współprowadzi najmłodszą grupę Porannego Przedszkola oraz asystuje w przedszkolu. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną.

iza g

Iza, Asystentka nauczycielek, opiekunka dzieci

Bardzo pogodna, wesoła, pełna energii i empatii, studiuje Pedagogikę. Wieloletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi w przedszkolu oraz studia utwierdziły ją w przekonaniu, że obrała jak najbardziej właściwą drogę zawodową. W swoją pracę wkłada mnóstwo serca.

KLAUDIA

Klaudia, Asystentka nauczycielek, opiekunka dzieci

Ciepła, cierpliwa, ma w sobie dużo spokoju, bardzo dobrze zorganizowana. Studiuje Fotografię. Bardzo lubi pracę z Dziećmi. Brała udział w wolontariacie przy opiece nad grupami przedszkolnymi. Pasjonuje się fotografią i rysowaniem. Studiuje Fotografię. Cechuje ją twórcze oraz otwarte podejście do życia.

MARTA

Marta, psycholożka

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją wiedzę poszerzała na studiach podyplomowych: ze Stosowanej Analizy zachowania, a także Wczesnej Interwencji - Pomocy dziecku i rodzinie. Ukończyła również Kurs kwalifikacyjny dla czynnych zawodowo nauczycieli i Kurs Terapii pedagogicznej. Swoją pracę poddaje superwizji. Wyznając filozofię, że należy rozwijać się przez całe życie regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach dotyczących diagnostyki, terapii i rozwoju dzieci. W swojej pracy stara się łączyć podejście behawioralne, rozwojowe oraz oparte na relacji. Uwielbia podróże, pyszne jedzenie, interesuje się designem i fotografią.

https://www.strefa-wsparcia.com/

KAROLINA SI

Karolina, Terapeutka Integracji Sensorycznej, Fizjoterapeutka

Absolwentka fizjoterapii na AWF w Warszawie oraz certyfikowana diagnostka i terapeutka Integracji Sensorycznej. W naszym przedszkolu dba o to, aby wszystkie zmysły ze sobą współpracowały.