Nasz zespół

Jesteśmy nauczycielami i nauczycielkami przedszkola z ogromnym sercem i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, ale także specjalistami z psychologii, integracji sensorycznej, fizjoterapii, matematyki dziecięcej, logopedii, terapii pedagogicznej, pedagogami specjalnymi z dużym doświadczeniem w swojej specjalizacji. Dzięki temu oraz dzięki codziennej współpracy w zgranym zespole dbamy nie tylko o edukację, ale przede wszystkim o prawidłowy, harmonijny emocjonalny i społeczny rozwój naszych przedszkolaków  🙂

M F &M M D

Magdy

Od 2009 roku z dobrą energią prowadzą przedszkole, witając uśmiechem Dzieci i Rodziców w przedszkolu:). W pełni oddane zarządzaniu placówką, dokładają wszelkich starań, aby wszystkie  Przedszkolaki, Rodzice i Personel czuli się tu przede wszystkim bezpiecznie, domowo, zdrowo i pogodnie ! Dbają o dobrą codzienność i  atmosferę, są zawsze tam, gdzie potrzebne jest ich wsparcie. Mamy czwórki nastolatków, fanki zdrowego stylu życia, weganko/wegetarianki, pasjonatki fotografii i wszelkich aktywności sportowych. Absolwentki studiów ekonomicznych, psychologii oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

KANI

Kanishka, Native Speaker, English Teacher

She came to Poland in 2007 and since then she’s been working as an English Teacher, she joined our team in 2008. She works with children and teenagers. On the one hand it is a big challenge for her but on the other it gives her a lot of pleasure and satisfaction. She makes sure that learning English is for children a great fun and fascinating educational journey. She graduated from Kalanya University in Sri Lanka, where she studied international relations. She speaks 6 languages.

john 1

John, Native Speaker, English Teacher

He graduated from University of Waterloo in Canada (BA in Fine Art.), Oxford House College in London (Celta) and UCL in London (Delta). He has been working with children, youth and adults for many years teaching English. Besides Poland, he also lived in England and Turkey for several years. Now he is happy to settle down and raise his daughter here in Poland. John likes cooking, hiking and reading.

elyssa

Elyssa, Native Speaker, English Teacher

She completed a Bachelor degree in Drama and Music in Brisbane, Australia. After studies, she knew that she wanted to explore working with and teaching kids. Since that turning point, she has worked several Summers at American Summer camps, taught Drama classes with primary school children and been an English teacher in a private language school here in Poland. She loves that breakthrough moment when you’ve made a connection with a child and can see their mind opening to all possibilities that are wonderful and new! She has studied music and music theory since the age of seven, so she loves playing the guitar, piano, ukulele and singing. Living in Poland has also given her the time to explore different parts of the world and take up a new language - something which excites her everyday!

sara 1

Sara, Native Speaker, English Teacher

Sara is from the United States, specifically Chicago, Illinois. She has worked with kids since she was 15 years old, and has learned many things over the years, like patience and that everyone learns differently and at a different pace. She is very excited for

this new journey here at Baby English.

ANIA J

Ania, Nauczycielka, Pedagog Specjalny

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej (specjalność: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wychowanie przedszkolne). Kontynuuje studia o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. W pracę z dziećmi zaangażowana od 15. roku życia, w tym wiele lat w strukturach ZHP (założycielka 77 Gromady Zuchowej „Promyczki”).  Pracowała jako opiekun/animator na koloniach, obozach harcerskich, imprezach okolicznościowych oraz jako korepetytor języka angielskiego dla dzieci, zajmowała się także maluchami indywidualnie. W pracy kieruje się słowami swojego mentora Janusza Korczaka  „Nie ma dzieci, są ludzie” stawiając na radość, bezpieczeństwo, a także samodzielność młodego człowieka. Z przyjemnością poszerza swoją praktykę o różne kursy i szkolenia. Prywatnie miłośniczka przyrody, podróży, gier planszowych i dobrych książek.

 

Ola Majewska
KASIA B

Ola, Nauczycielka

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka, ukończyła studia I oraz II stopnia na kierunku Pedagogika – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią oraz diagnozą i terapią pedagogiczną. Ola od kilku lat pracuje z dziećmi, bardzo chce dalej się rozwijać oraz pogłębianie swoją wiedzę w zakresie pedagogiki. Pogodna i empatyczna, ze spokojem podchodząca do codziennych wyzwań, zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro oraz potrzeby swoich wychowanków.

 

Kasia, Nauczycielka

Absolwentka Pedagogiki ze specjalnością terapia pedagogiczna z elementami integracji sensorycznej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kontynuuje studia o specjalności diagnoza i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie Janusza Korczaka. Wspiera i otacza miłością każde dziecko, czerpie ogromną satysfakcje z pracy z dziećmi, dlatego jest dokładnie tu, gdzie zawsze chciała być zaowodowo. Prywatnie pasjonatka fotografii, dobrego jedzenia i zwierząt.

 

kasia
EDYTA R

Kasia, nauczycielka

Absolwentka studiów pedagogicznych o kierunku edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas czteroletniej współpracy z leśnym przedszkolem. Uwielbia żartować i rozmawiać z dziećmi o codzienności, zwierzętach oraz naturze. W pracy z dziećmi kieruje się relacją partnerską i wsparciem ich w osiąganiu samodzielności.
Interesuje się przyrodą i psychologią.

Edyta, Nauczycielka

Absolwentka Pedagogiki ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Studiując i jednocześnie pracując w przedszkolu spełnia się zawodowo, na bieżąco zdobywając doświadczenie i wiedzę. Stara się jak najwięcej czerpać z doświadczenia starszych koleżanek, ale też bardzo dużo wnosi od siebie.  W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej to, aby dzieci codziennie chętnie wracały do przedszkola z uśmiechem na twarzy.

ANETKA

Aneta, Wychowawczyni, opiekunka dzieci

Bardzo wesoła, pogodna, cierpliwa, codziennie wita dzieci uśmiechem. Praca z najmłodszymi to jej największa pasja. Doświadczona i szczęśliwa mama, wciąż pogłębia swoją edukację z zakresu psychologii wychowawczej dziecka i doskonali swoje umiejętności związane z troską, zabawą i nauką małego dziecka. Studiuje pedagogikę. Zaangażowana całym sercem w to co robi,  uważa, że to my dorośli wpisujemy się na listę wspomnień naszego dziecka. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną.

iza g

Iza, Asystentka nauczycielek, opiekunka dzieci

Bardzo pogodna, wesoła, pełna energii i empatii, studiuje Pedagogikę. Wieloletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi w przedszkolu oraz studia utwierdziły ją w przekonaniu, że obrała jak najbardziej właściwą drogę zawodową. W swoją pracę wkłada mnóstwo serca.

MARTA

Marta, psycholożka

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją wiedzę poszerzała na studiach podyplomowych: ze Stosowanej Analizy zachowania, a także Wczesnej Interwencji - Pomocy dziecku i rodzinie. Ukończyła również Kurs kwalifikacyjny dla czynnych zawodowo nauczycieli i Kurs Terapii pedagogicznej. Swoją pracę poddaje superwizji. Wyznając filozofię, że należy rozwijać się przez całe życie regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach dotyczących diagnostyki, terapii i rozwoju dzieci. W swojej pracy stara się łączyć podejście behawioralne, rozwojowe oraz oparte na relacji. Uwielbia podróże, pyszne jedzenie, interesuje się designem i fotografią.

https://www.strefa-wsparcia.com/

KAROLINA SI
BEATA CZERWIŃSKA LOGOPEDKA

Karolina, Terapeutka Integracji Sensorycznej, Fizjoterapeutka

Absolwentka fizjoterapii na AWF w Warszawie oraz certyfikowana diagnostka i terapeutka Integracji Sensorycznej. W naszym przedszkolu dba o to, aby wszystkie zmysły ze sobą współpracowały.

Beata, Logopedka

Absolwentka Neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej z ogromnym doświadczeniem. Z wielkim sercem i pasją pracuje z dziećmi. W naszym przedszkolu prowadzi terapię logopedyczną.