O nas

Przedszkole niepubliczne Baby English Academy powstało w roku 2009 jako pierwsza placówka edukacyjna w Miasteczku Wilanów. Od samego początku nasz młody, pełen zapału zespół specjalistów robi wszystko, aby Dzieci były u nas szczęśliwe i żeby miały zapewnioną edukację na najwyższym poziomie.

Baby English Academy to

Wysoki poziom realizacji programu przygotowania Dziecka do szkoły, stały kontakt z językiem angielskim, dzięki ciągłej obecności lektorów oraz Native Speaker’s, nie tylko podczas zajęć, ale także w zabawie swobodnej, podczas posiłków, spacerów, etc. Native Speaker spędza z nami większość dnia.

bg_widget

Stała współpraca ze specjalistami: terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psycholog

bg_widget

Systematyczna informacja na temat Dziecka oraz funkcjonowania placówki, dostarczaną w trakcie spotkań z Rodzicami oraz poprzez cykliczne mailingi

bg_widget

Dostęp do własnego i świetnie wyposażonego placu zabaw, codzienne spacery i zabawy na świeżym powietrzu

bg_widget

Lokal, który posiada pozytywne opinie sanepid oraz straży pożarnej, specjalnie przystosowany do potrzeb Dzieci, wyposażony w wysokowydajną wentylację mechaniczną oraz filtry antysmogowe

bg_widget

Kameralne, małe grupy, w których Maluchy pod troskliwą opieką mogą rozwinąć swoje talenty, dzięki indywidualnemu podejściu personelu

bg_widget

Stały kontakt Rodzica z Dzieckiem poprzez system kamer podłączony do monitoringu (dostęp do systemu mają jedynie rodzice posiadający bezpieczne hasło do logowania się w systemie)

bg_widget

Smaczne i zdrowe posiłki, przygotowywane zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia dla Dzieci, dostarczane przez wyspecjalizowaną firmę cateringową spełniającą wymagania sanitarne konieczne do zapewnienia higieny przy prowadzeniu działalności gastronomicznej w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków dla Dzieci.

bg_widget

Wygodne godziny pracy placówki 7.30-18.00, bez przerw wakacyjnych i świątecznych.