Nasz zespół

Jesteśmy nauczycielkami przedszkola z ogromnym sercem i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, ale także specjalistami z psychologii, integracji sensorycznej, fizjoterapii, matematyki dziecięcej, logopedii, terapii pedagogicznej z dużym doświadczeniem w swojej specjalizacji. Dzięki temu oraz dzięki codziennej współpracy w zgranym zespole dbamy nie tylko o edukację, ale przede wszystkim o prawidłowy, harmonijny emocjonalny i społeczny rozwój naszych przedszkolaków  :).

M F &M M D

Magdy

Od ponad 10 lat z dobrą energią prowadzą przedszkole, witając uśmiechem Dzieci i Rodziców w przedszkolu:). W pełni oddane zarządzaniu placówką, dokładają wszelkich starań, aby wszystkie  Przedszkolaki, Rodzice i Personel czuli się tu przede wszystkim bezpiecznie, domowo, zdrowo i pogodnie ! Dbają o dobrą codzienność i  atmosferę, są zawsze tam, gdzie potrzebne jest ich wsparcie. Mamy czwórki nastolatków, fanki zdrowego stylu życia, pasjonatki fotografii i wszelkich aktywności sportowych. Absolwentki studiów ekonomicznych, psychologii oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

ANNA PISKAŁA aktualne

Ania, Nauczycielka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im M. Grzegorzewskiej w Warszawie, pedagogika szkolna i pedagogika zdolności oraz Politechniki Radomskiej im. K. Pułaskiego w Radomiu, kierunek Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Ukończyła m. in. szkolenie z zakresu DZIECIĘCEJ MATEMATYKI prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej, jak również szkolenie z zakresu Wspierania rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym. Praca z dziećmi to jej pasja i zawodowa życiowa droga, którą od kiku lat konsekwentnie podąża towarzysząc małym Pociechom w odkrywaniu i poznawaniu otaczającej rzeczywistości. Każdego dnia stara się wywoływać uśmiech na twarzy dzieci, być dla nich wsparciem i otaczać je miłością. To ulubiony kompan zabawy małych kuzynów, kuzynek i dzieci znajomych.

Magda Logopedka

Magda, Nauczycielka, Logopedka

Absolwentka UKSW logopedii, pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu komunikacji i kreowania wizerunku medialnego w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Na bieżąco wzbogaca swoją wiedzę i poszerza edukację o wątki związane z codzienną pracą z dziećmi, uczestnicząc w tematycznych szkoleniach i kursach: terapia ręki, trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży, psychologia zaburzeń u dzieci i młodzieży, diagnoza pedagogiczna z elementami poradnictwa, profilaktyka niedostosowania społecznego dzieci i młodzieży, tworzenie programów profilaktycznych i psychoedukacyjnych z metodyką  treningu radzenia sobie ze stresem dla dzieci i młodzieży. Od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W terapii logopedycznej koryguje zarówno wady wymowy u dzieci i u dorosłych, ale także prowadzi terapię afazji dorosłych po udarach i wypadkach. W naszym przedszkolu prowadzi grupę przedszkolną oraz terapię logopedyczną. Mama Oli, pasjonatka fotografii.

KANI

Kanishka, Native Speaker

She came to Poland in 2007 and since then she’s been working as an English Teacher, she joined our team in 2008. She works with children and teenagers. On the one hand it is a big challenge for her but on the other it gives her a lot of pleasure and satisfaction. She makes sure that learning English is for children a great fun and fascinating educational journey. She graduated from KalanyaUniversity in Sri Lanka, where she studied international relations. She speaks 6 languages.

IZA MARZOCH

Iza, Nauczycielka

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim z dużym doświadczeniem w pracy z przedszkolakami. Ukończyła m. in. szkolenie z zakresu DZIECIĘCEJ MATEMATYKI prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej, terapię ręki oraz trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Uwielbia pracę z dziećmi i z tym wiąże swoją przyszłość. Bardzo zaangażowana, łagodna, cierpliwa, pomysłowa i pełna optymizmu, potrafiąca rozweselić nawet najbardziej nieśmiałą pociechę. W naszym przedszkolu prowadzi grupę przedszkolną.

ANIA PAŁCZYNSKA

Kasia, Nauczycielka

Absolwentka Studiów Pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pełna optymizmu i pasji. Jej mottem przewodnim w pracy z dziećmi są słowa Janusza Korczaka „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Kocha muzykę, taniec i śpiew. Codziennie rozbudza w dzieciach małych odkrywców ciekawych świata, pełnych pasji i radości tak, aby każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie w swojej grupie. Ważnym elementem zajęć z dziećmi dla niej są zabawy i zajęcia integracyjne, które uczą przedszkolaków współpracy, a jednocześnie uwrażliwiają na wzajemną pomoc. Ukończyła m.in. kurs „Zabawy muzyczne z wykorzystaniem elementów metody Batti Strauss”, szkolenie z zakresu DZIECIĘCEJ MATEMATYKI prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej, jest instruktorem aerobiku. Mama trójki dzieci.

KASIA M

Kasia, Fizjoterapeutka, Specjalistka Integracji Sensorycznej

Absolwentka AWF oraz terapii integracji sensorycznej, instruktorka jogi śmiechu. Dba o rozwój ruchowy naszych przedszkolaków, współprowadząc grupę przedszkolną, jak również prowadząc gimnastykę i zajęcia z elementami integracji sensorycznej w naszym przedszkolu. Codziennie pełna energii i pomysłów, uśmiechnięta, uwielbia wyzwania, bardzo nie lubi się nudzić :). Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Mama dwójki nastolatków, pasjonatka wszelkich aktywności sportowych, uwielbia góry.

VIOLA zdjęcie

Viola, Nauczycielka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, a także matematyki z wieloletnim stażem pracy z dziećmi w szkole oraz indywidualnie. Bardzo pogodna, pełna energii i pomysłów, od lat pracuje z dziećmi. W naszym przedszkolu prowadzi najmłodszą grupę Porannego Przedszkola. Mama nastolatki.

PAULA
EDYTA R
ANETKA

Paulina, Nauczycielka

Absolwentka ofigofrenopedagogiki, tyflopedagogiki oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UKSW. Uwielbia pracę z dziećmi. Jest cierpliwa, pogodna, otwarta, szczera. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi, zyskując ich sympatię i zaufanie. W swojej pracy bardzo wspiera wszechstronny rozwój dziecka, docenia kreatywność i zaangażowanie dzieci, a także motywuje do działania.

Edyta, Asystentka nauczycielek

Studentka Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach na kierunku Pedagogika ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Studiując i jednocześnie pracując w przedszkolu spełnia się zawodowo, na bieżąco zdobywając doświadczenie i wiedzę. Stara się jak najwięcej czerpać z doświadczenia starszych koleżanek, ale też bardzo dużo wnosi od siebie.  W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej to, aby dzieci codziennie chętnie wracały do przedszkola z uśmiechem na twarzy.

Aneta, Asystentka nauczycielek, Opiekunka dziecięca

Bardzo wesoła, pogodna, cierpliwa, codziennie wita dzieci uśmiechem. Praca z najmłodszymi to jej największa pasja. Doświadczona i szczęśliwa mama, wciąż pogłębia swoją edukację z zakresu psychologii wychowawczej dziecka i doskonali swoje umiejętności związane z troską, zabawą i nauką małego dziecka. Zaangażowana całym sercem w to co robi,.  uważa, że to my dorośli wpisujemy się na listę wspomnień naszego dziecka. W naszym przedszkolu współprowadzi najmłodszą grupę Porannego Przedszkola oraz asystuje w przedszkolu. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną.

dwie_Basie
MAGDA HASIUK

Basia, Nauczycielka Rytmiki

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UKSW oraz Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Śpiewu Solowego. Pedagog z pasji, ale także czynna śpiewaczka i muzyk. W swojej muzycznej drodze życiowej może się pochwalić pracą w chórze Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, a od 2013 roku aktywnie związana z Zespołem Pieśni i Tańca SGH w Warszawie. Od kilku lat pracuje z dziećmi w różnym wieku pokazując im świat nie tylko poprzez muzykę, przez co łączy swoje dwie pasje. W naszym przedszkolu prowadzi zajęcia rytmiczne. Posiadaczka kota, miłośniczka zwierząt (przez co od kilku lat jest wegetarianką), a także ciocia ośmiomiesięcznej Basi.

Magda, Psycholog

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego z zakresu psychoterapii i terapii rodzin w szkole Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin NA SZLAKU w Krakowie. Jest także oligofrenopedagogiem. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, przede wszystkim ze spektrum autyzmu. Regularnie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach, a także poddając swoją pracę superwizji. W pracy z dziećmi stawia na indywidualne podejście oparte na szacunku, poszanowaniu godności i indywidualności, przede wszystkim, ciekawości Małego Człowieka. Miłośniczka literatury faktu, podróży i kawy.

Razem z Martą prowadzą prywatną praktykę terapeutyczną w Strefie-Wsparcia.

https://www.strefa-wsparcia.com/

Marta, Psycholog

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją wiedzę poszerzała na studiach podyplomowych: ze Stosowanej Analizy zachowania, a także  Wczesnej Interwencji - Pomocy dziecku i rodzinie. Ukończyła również Kurs kwalifikacyjny dla czynnych zawodowo nauczycieli i Kurs Terapii pedagogicznej. Swoją pracę poddaje superwizji. Wyznając filozofię, że należy rozwijać się przez całe życie regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach dotyczących diagnostyki, terapii i rozwoju dzieci. W swojej pracy stara się łączyć podejście behawioralne, rozwojowe oraz oparte na relacji. Uwielbia podróże, pyszne jedzenie, interesuje się designem i fotografią.

Razem z Magdą prowadzą prywatną praktykę terapeutyczną w Strefie-Wsparcia.

https://www.strefa-wsparcia.com/